KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11398462
nr 1139 8462
David Tägtström
(1894-1981), Sverige
Etsning, David Tägtström (1894-1981), signerad, motivet: 11x21
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:24:20
29/9 21:20:17
23 okt
David Tägtström
Läs mer om David Tägtström